BRAMY GARAŻOWE
INTELIGENTNY DOM
DRZWI ZEWNĘTRZNE

CAL Wrocław - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne dla Twojego Domu
 • Aluhaus - drzwi wejściowe
  Technologia, która wyprzedza Twoje oczekiwania
 • Hormann - Montaż bram Wrocław
  Brama fasadowa
  garażowe bramy segmentowe zapewniają wyjątkową aranżację fasady
 • Hormann - Montaż bram Wrocław
  ALR Vitraplan
  Ekskluzywna brama aluminiowa ze zlicowanym przeszkleniem
 • Hormann - Montaż bram Wrocław
  Brama ET500
  ET 500 - pracuje cicho i płynnie, nie wymaga konserwacj

Brama rolowana RollMatic

Garażowa brama rolowana RollMatic
Więcej wolnego miejsca w garażu dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym Hormann.

Standardowo z napędem.
Napęd jest umieszczony na zewnątrz konsoli, co ułatwia jego konserwację. Uruchomienie i zatrzymanie bramy RollMatic odbywa się szczególnie łagodnie i cicho, co także chroni bramę. Niezawodny układ automatycznego odłączania oraz wyrównanie sprężynowe pozwalają zrezygnować z zastosowania zabezpieczenia krawędzi zamykającej. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zamontowane fabrycznie w obudowie sterowania.

Katalog

RollMatic gwarantuje dużo wolnego miejsca.

RollMatic gwarantuje dużo wolnego miejsca. Brama garażowa RollMatic firmy Hormann pozwala wygospodarować dużo miejsca przed garażem i w środku. Samochód można parkować bezpośrednio przed samą bramą, a ponadto wykorzystać wolne miejsce pod stropem w garażu. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wyposażone standardowo w nowoczesny napęd firmy Hormann.

Technika odgrywa zasadniczą rolę.

Technika odgrywa zasadniczą rolę. Garażowa brama rolowana RollMatic ma po prostu wiele do zaoferowania: stabilną konstrukcję, innowacyjne rozwiązania techniczne, sprawdzone bezpieczeństwo i wysoki poziom obsugi dzięki zastosowaniu napędu Hormann w standardowej wersji bramy.

Postaw na kolor.

Postaw na kolor. Hormann dostarcza bramy rolowane RollMatic w wielu wyszukanych kolorach - pasujących optycznie do fasady budynku. O wyglądzie bramy decydują wyłącznie Twoje upodobania i styl Twojego domu: czy to będzie klasyczny biały, jeden z ulubionych kolorów prefereowanych czy stylowa okleina DecoGrain.

Technika, która przekonuje.

Technika, która przekonuje. Sprawdzony mechanizm sprężyn naciągowych wspomaga napęd podczas otwierania i zamykania bramy. Takie rozwiązanie chroni mechanizm samego napędu. Bramę można łatwo otworzyć ręcznie na wypadek awarii. Takie otwieranie awaryjne nie wymaga zastosowania korby ręcznej. Podwójnie prowadzenie liny stanowi dodatkowe zabezpieczenie bramy przed opadnięciem.

Bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo Bezpieczne ryglowanie przeciwwłamaniowe zapewnia specjalny układ profili na wale nawijającym. Tego rodzaju mechanizm praktycznie uniemożliwia podważenie kurtyny bramy.

Komfort obsługi.

Komfort obsługi. Osobiste wymagania użytkowników dotyczące bezpieczeństwa i komfortu obsługi są tak zróżnicowane jak oferta firmy Hormann elementów wyposażenia dodatkowego. Obejmuje ona nadajniki w formacie mini po urządzenia przeznaczone do połączenia z elektronicznym sterowaniem domowej instalacji. Każdy znajdzie wśród inteligentnych, kompatybilnych produktów rozwiązanie odpowiednie do swoich potrzeb. Wszystkie akcesoria posiadają zaawansowane funkcje i najwyższą jakość.

Jakość marki Hormann potwierdzona certyfikatem.

Bramy i napędy firmy Hormann są w stu procentach do siebie dopasowane i dla Twojego bezpieczeństwa poddawane badaniom i certyfikowane przez uznane niezależne instytucje. Bramy i napędy Hormann spełniają wszelkie wymagania europejskiej normy 13241-1, a ich produkcja odbywa się z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001.
 • Certyfikat Autoryzowanego Partnera Firmy Hörmann (Wrocław)
 • Certyfikat Autoryzowanego Serwisu Firmy Hörmann (Wrocław)
 • Certyfikat Autoryzowanego Partnera Firmy FAAC (Wrocław)
 • Certyfikat Autoryzowanego Partnera Firmy Genius (Wrocław)
Napędy
Do bram garażowych:
SupraMatic
ProMatic
Do bram wjazdowych:
LineaMatic
RotaMatic
Inne:
Piloty

Katalogi Hormann
CAL drzwi
Faac
Beninca
Automatyka do bram:
Przesuwnych
Skrzydłowych
Piloty

Katalog / Cennik:
Cennik automatyki

SERWIS