BRAMY GARAŻOWE I NAPĘDY
DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

CAL Wrocław - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne dla Twojego Domu
 • Hormann
  Komfort i bezpieczeństwo w jednym
  Eleganckie drzwi THERMOSAFE zachęcają, by wejść do środka
 • Hormann
  "Dobrą markę trzeba wypracować" (August Hörmann)
  Napędy Hörmann – komfort, jakość, bezpieczeństwo
 • Hormann
  Boczna brama garażowa HST
  Bezpieczeństwo i niezawodność
 • Hormann
  Bramy dla przemysłu – jakość marki Hörmann
  Optymalne rozwiązanie dla różnorodnych obiektów
 • Hormann
  Garażowa brama rolowana ROLLMATIC
  Idealne dopasowanie do wyglądu domu i warunków montażowych w garażu
 • Hormann
  Stalowe drzwi THERMO65
  Chce się wracać do domu
 • Hormann
  Segmentowe bramy garażowe i drzwi Hörmann
  Piękna wizytówka domu
 • Hormann
  Sposób na stworzenie przytulnego wnętrza
  Proste, eleganckie, ponadczasowe drzwi wewnętrzne Hörmann
Ekonomiczne, trwałe i niezawodne
Genialnie prosta konstrukcja bram i krat rolowanych Hörmann z aluminium, stali i stali nierdzewnej składająca się z niewielu komponentów sprawia, że bramy te są szczególnie ekonomiczne. Są to zamknięcia, które stale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Bramy i kraty rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój chowany za nadprożem. Takie rozwiązania zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali.

Wysoko wyspecjalizowana produkcja bram i krat rolowanych Hörmann wykracza daleko poza normalne standardy. Nad realizacją specjalnych rozwiązań czuwa nasz skuteczny i produktywny zespół.

Katalog
Bezpieczne i sprawdzone
Innowacyjny mechanizm sprężyn naciągowych
1
Innowacyjny mechanizm sprężyn naciągowych
Manualne otwieranie i zamykanie bramy jest teraz wyraźnie lżejsze dzięki zastosowaniu sprężyn naciągowych. Dzięki niemu uruchomienie bramy rolowanej / kraty rolowanej SB o wymiarach do 5000 × 4500 mm wymaga niewielkiego nakładu siły. Sprężyny naciągowe zastosowane w bramach / kratach rolowanych z opcjonalnym napędem oszczędzają cały mechanizm bramy.
Perfekcyjnie dobrane elementy
Przemyślany system bram i napędów
2
Przemyślany system bram i napędów
O niezawodnym działaniu bramy rolowanej / kraty rolowanej decyduje dokładne dopasowanie bramy, napędu i sterowania. Całość rozwiązania pochodzi od jednego producenta, co gwarantuje najlepszą kompatybilność wszystkich zastosowanych komponentów.

Bramy rolowane i kraty rolowane Hörmann wyróżniają się trwałością i bezpieczeństwem działania, a do tego są proste w utrzymaniu i konserwacji.
Mniej wymaganego miejsca pod nadprożem i lepsza szczelność
Zalety systemu ZAK
3
Zalety systemu ZAK
Bramy rolowane Hörmann classic z opcjonalnym systemem ZAK zamykają się bardziej szczelnie. System ZAK przesuwa zwój na konsolach i prowadzi precyzyjnie pancerz bramy pionowo w prowadnicach. Zastosowane rozwiązanie wyraźnie ogranicza poziom hałasu i ścieranie się pancerza bramy. Zmniejsza się też ilość miejsca potrzebnego na montaż bramy w obszarze nadproża.
Fotokomórka wyprzedzająca (VLR) - NOWOŚĆ
Bezdotykowa technika zabezpieczeń
4
Bezdotykowa technika zabezpieczeń
Fotokomórka wyprzedzająca, oferowana opcjonalnie przez firmę Hörmann, znacznie poprawia bezpieczeństwo w strefie działania bramy. System wbudowany w profilu przypodłogowym umożliwia rozpoznanie przeszkody z odpowiednim wyprzedzeniem i powoduje zatrzymanie bramy. Fotokomórka jest całkowicie schowana w prowadnicach. Dzięki temu nie rzuca się w oczy i nie jest narażona na uszkodzenia.
Jak pobrać katalogi
Aby pobrać prospekt należy kliknąć prawym przyciskiem myszki, a następnie wybrać opcje "Zapisz element docelowy jako..." lub "Zapisz jako..."
SERWIS